pátek 27. června 2014

Něčeho konec a nového začátek, záchrana srnky

Loučení je vždy těžké, obzvlášť když jsou to nejlepší kamarádi. Pamatuji si, jak jako malá jsem nechápala, poč starší holky na konci školního roku brečí, objímají se atd....... Ale dnes jsem si to sama zažila a není to moc jednoduché. Všichni nám říkají, že se budeme vídat o víkendu, bude to pořád fajn, už to nejspíš nikdy nebude takové, jako teď. Ale pravdou je, že na nejlepší kamarádku(s kterou člověk stráví sedm roků se nezapomene) a nejlepšího kamaráda, máme společné vzpomínky, zážitky , pocity,......... Příští rok, bez nich bude asi ze začátku těžký, ale lidé často odcházejí a jiní přicházejí, každý si po čase zvykne.:(
A jak jste si užili poslední den školy vy? Nebo už nějakou dobu máte prázdniny? Já jsem byla s pár holkami u nás doma, bylo to něco jako na rozloučenou, když nám má odejít skvělá kamarádka. Ale po obědě jsem už jela s mamkou a bratrem na chatu, měli jsme očesat maliny(většina teda skončila v břiše a ne v míse :D ), zalít zahradu, ......... Mezitím, co já jsem byla na malinách, tak můj bratr byl v jiné části zahrady a slyšel tam nějaké zvuky, šel se tam podívat a našel tam malou srnku, která měla něco s krkem, nejspíš chtěla podlézt plot, kvůli lepší pastvě a  natrhla si ho o plot, ale nevypadala moc dobře, bratr ji přinesl a ona se vůbec nebránila, jen tak bezmocně se nechala nést. Potom ji odvezl na nějakou tu záchranou stanici, kde ji pomohli a nechali si ji tam, do té doby, než bude v pořádku a potom ji opět pustí do přírody.:)))
Tak takový byl můj dnešní den. Nevím, jak často teď budu psát, protože v pondělí odjíždím na tábor s kreslení, na sedm dní, kde nemám žádnou kamarádku a se mnou je nás tam jen šest holek, které se hlavně kamarádí spolu, takže, no, .........není to zrovna nejlepší, ale jsem ráda, že se něco nového naučím. A vaše plány na prázdniny?

1 komentář :

  1. Určitě si na táboře nějakou kamarádku najdeš, neboj. :) A věřím, že to s tou kamarádkou ze školy zvládnete, vždyť od sebe bydlíte kousek! :)

    OdpovědětVymazat