neděle 7. prosince 2014

Diář s Minnie 2014-2015

Už je tu neděle a mně tento víkend až moc rychle utekl.:(  V sobotu jsem byla na rodinné oslavě a dnes jsem pekla cukroví a musela se učit. Příští týden píšu v pondělí (2 testy), v úterý (2), ve středu (1+ musím na další předmět být naučená), ve čtvrtek (na jeden předmět naučená, ale nepíšu z něj) a v  v pátek (1). Je toho docela dost, co se mám učit, tak doufám, že i tak budu stíhat psát články.:)
Dnes jsem při pečení cukroví bohužel žádné fotky nepořídila, moc se mi nechtělo jít něco fotit, když jsem zrovna měla špinavé ruce od těsta.:D Ale až budu zdobit perníčky, tak možná něco nafotím.:)
Pečete cukroví? Jaké druhy a které je vaše nejoblíbenější?
Napsala jsem vám sem pár novinek, ale teď se přesunu k diáři s Minnie (2014-2015). Už nějakou dobu jsem si říkala, že je načase, abych si sehnala nějaký diář na rok 2015. Rozhodla jsem se, že bude nejlepší, když bych si vybrala stejný typ, jaký mám letos a na který jsem zvyklá. Takže opět to bude s motivem Minnie.
Jeho výhody:
Zavíraní na magnet, krásné provedení+ obrázky v diáři, má akorát velikost, provázek na založení, na zadní straně má super malou kapsičku.
Jeho nevýhody:
Má sice hodně řádek na psaní, ale jsou docela krátké a nejsou tam napsaná jména kdy má kdo svátek. Ale jinak nic víc mě nenapadá, co bych vytkla, celkově jsem s ním moc spokojená.:)
Jak se vám líbí?
A mám tu ještě připomínku, abyste se nezapomněli přihlásit do Sněhové giveaway na mém blogu, protože by byla škoda, kdyby se vás málo přihlásilo a já ji musela zrušit.:(


1 komentář :

  1. Je moc pěkný :) také jsem navyklá na jeden typ diáře a neměním :D jinak my jsme dnes už také začali péct cukroví :)

    OdpovědětVymazat