neděle 31. srpna 2014

Liebster award TAG

Byla jsem nominovaná na Tag od Addell z blogu http://klarissaaddell.blogspot.cz/, takže moc děkuji za nominaci.:))
Na začátek pár pravidel, který tento tag má:
-Nominovaný by měl poděkovat blogerovi za nominaci
-Napsat o sobě jedenáct faktů
-Odpovědět na jedenáct otázek, které dostal/a
-Nakonec nominovat jedenáct blogerů, kteří mají pod 200 odběratelů, aby odpověděli na tvých jedenáct otázek

Jedenáct faktů o mě:
1. Jsem (asi) normální holka i když to někdy vypadá že ne. :D 
(Ale to asi u každého.)

2.Moje rychlost má jen omezenou řadu číslic na které mohu přeřadit a také omezenou dobu trvání. Mohu říct, že když chci umím být rychlá, ale to není moc často.:D

3.Věřím na některé nadpřirozené věci a zázraky.

4. Také věřím na lidský osud, na to že každý člověk má kostru života, kterou si obaluje masem......sem tam něco přidá, ubere a nebo udělá velký krok a změní ne jen maličkosti, ale i velké věci v jeho životě, které možná měly být jinak.....

5.Do mé oblíbené hudby nepatří přímo nějaký oblíbený styl, mám ráda takový mišmaš s dobrou polevou a sypáním.:D Pokud vás zajímá něco konkrétnějšího, tak můžete kliknout na ikonku You Tube na mém blogu a uvidíte tam různé příspěvky.(najdete ji vlevém sloupku)

6. Nemám ráda změny a můžu říct, že u nás jich je opravdu plno, když myslím změny, tak to hlavně organizační, ráda si vše naplánuji a když to někdo změní, tak mě to hrozně štve. Pamatuji si, že jako menší mi vadilo, když chtěla babička vyměnit lino za koberec, nebo dát pryč gauč, tak jsem chtěla, aby to zůstalo, jak to bylo.:))

7.Koníčků mám také hodně, ráda kreslím a to všechno možné, ale v poslední době jsou to různé postavy, navrhuji šaty a sama zkouším šít i oblečení, moc ráda něco zdobím a vylepšuji  a nedávno mě velmi chytlo focení......

8.Mám ještě další koníček a to je čtení, moc ráda čtu knížky a poslední dobou zkouším i nové žánry.:))

9.Také se věnuji latinskoamerickým a standardním tancům už 4 roky, chvíli jsem závodila v soutěžním páru(ale teď už ne), místo toho soutěžím v tanečních formacích.

10.Můj pokoj moc dlouho nevydrží v čistotě, když ho uklidím, tak si říkám, že tentokrát mi to dlouho vydrží, ale vždy je to stejné.......a v mém pokoji je brzy hned nepořádek.

11.A poslední, to bude takový můj malý strach a to z hadů, jinak řečeno........asi se někdy nedostanou do mé top desítky nejoblíbenějších zvířat.:))

Mých jedenáct odpovědí na otázky:
1.Kdo a čím ti naposledy udělal radost?
No,....lidé kolem mně často rozdávají radost i různými maličkostmi, což je například, když teta upekla bublaninu, udělalo mi to radost.:))

2.Jaké jsou tvé špatné vlastnosti?
No jak už jsem psala, tak jsem dost pomalá a nenapravitelná bordelářka (ale snažím se s tím něco dělat), někdy kvůli maličkostem vyvádím a dělám z komára velblouda.

3.Co tě baví na blogování?
Baví mě se dělit s ostatními o své zážitky, tipy......a jsem moc ráda, když se někomu něco zalíbí, moc mě to potěší a dělá mi to radost.:))

4.Za co jsi na sebe nejvíce pyšná?
Asi za některé mé činnosti v dobrovolných pracích, nebo i za různé maličkosti.

5.Kde se vidíš za 20 let?
Asi s nějakou vybudovanou rodinou, milujícím manželem v menším rodinném domku se zahrádkou.:)) Nějaký sen určitě mám, ale 20 let je dlouhá doba, spoustu věcí se bude měnit........takže těžko říct.

6.Čeho máš plno?
Plno,......tak to mám asi různých pastelek fixek a všemožných papírnických potřeb, hodně různých látek, které schovávám, že z nich něco ušiji, nebo že se mi určitě někdy budou hodit a proto je nemůžu vyhodit.:D a také mám dost náušnic, hodně jsem jich zdědila po sestřenici a tak nějak se to na sčítalo.....a bylo.:)))

7.Jaký máš názor na gaye/lesby?
No, abych řekla pravdu, moc se mi nelíbí, když na sebe hodně upozorňují, třebas v televizi atd....ale jinak lásce člověk neporučí, takže.....

8.Kdybys byla miliardář, co by si s penězi udělala?
No dopřála bych některé věci rodině, které by si moc přáli, ale asi bych uspořádala nějaké charitativní akce..... A sama sobě také splnila nějaká ta přání.:))

9.Co ráda nosíš?
Ráda nosím(alespoň v poslední době) kalhoty, nebo kraťasy, věci moc ráda ladím k sobě a dost často nevím, co na sebe.:D Někdy si vezmu elegantní vršek a jindy zase poděděnou mikinu, nebo něco v čem se cítím dobře.

10.Jaké jídlo máš nejraději?
Mezi oblíbené jídlo patří (bude to hodně na přeskáčku): tuňák s nudlemi a olivami, bublanina, zeleninové saláty s fetou, špagety (ze školní jídelny), domácí štrúdl od mamky, obalovaný květák................je toho ještě hodně ale myslím, že jako malá ukázka to stačí.;))

11.Kdo je tvůj vzor?
Tak asi jak na co, nějaký vzor mám například v tanci a v jiných oblastech to bude také někdo jiný, ale v životě to bude člověk na jehož názory, rady často dám  a tím je má nejlepší, suprová sestřenice! :))))

Mých jedenáct otázek:
1.Co si myslíš, že si mohla být v minulém životě za zvíře?
2.Do jakého filmu čí pohádky by si chtěla se ponořit a chvíli si v něm zkusit žít?
3.Jakou super schopnost by si chtěla mít?
4.Vybrala by sis raději život ve městě, nebo na vesnici?
5.Našla by si zlatou rybku, jaká by byla tvá tři přání?
6. Jsi raději ve skupině lidí, nebo jen s jednotlivcem?
7.Máš nějaký zvyk, nebo něco co u sebe pořád nosíš a když to neuděláš/nemáš, tak se necítíš vůbec dobře?
8.Jaký je tvůj tip oblíbené hudby?
9.Co by si chtěla změnit, když by si mohla?
10.Jsi pro, nebo proti očkování?
11.Máš nějaké moto, kterým se řídíš?

Nominuji:
Mademoiselle IVA
AEM BOOKS
Králík v krabici
Jane´s Howling
Love Yourself

Nominovala jsem sice jen pět blogerů a tak trochu v pár věcech nesplnila pravidla, ale snad to tolik nevadí.:)) A moc se těším na vaše odpovědi.
4 komentáře :

 1. ajaja :) dakujem za nomináciu :) :) budúci týždeň sa na to pozriem ;) ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, díky za nominaci :D Líbí se mi tvé otázky, ale bude těžké na ně odpovědět :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jéééé <3 to mě moc potěšilo, že na mě tak dáš! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Hezké otázky jsi vymyslela :) Jsem zvědavá, jak nominovaní odpoví. Jo a díky, dostala jsem chuť na bublaninu :D

  OdpovědětVymazat